PL ENFB

MP Power Awards, marzec 2017

„Czarna perła z kroplą wina” wyjazd incentive travel do Republiki Południowej Afryki zrealizowany
przez agencję Viventum dla firmy Aegon został uznany za najlepszy projekt „Incentive travel BtoE”
w konkursie MP Power Awards.

Podróż do RPA miała być nagrodą za osiągnięte wyniki pracowników firmy Aegon. Ponieważ grupę
tworzyły osoby o dużych wymaganiach, które doświadczyły różnych form podróżowania, program
miał charakter luksusowej przygody z ogromną dawką adrenaliny. Projekt „Czarna perła z kroplą
wina” był połączeniem takich atrakcji jak m.in. wyprawa motorami trójkołowymi jedną z najpiękniejszych
tras widokowych na ziemi – Chapmans Peak do Przylądka Dobrej Nadziei, spotkanie
z pingwinami
przylądkowymi, nurkowanie w klatce z rekinami, rejs katamaranem o zachodzie słońca,
loty helikopterem
nad jednym z siedmiu cudów świata, podróż zabytkowymi samochodami po
najciekawszych winnicach.
Spoiwem wszystkich atrakcji było jedzenie (odpowiednio dobrane menu
do lokalnej atrakcji) i wino.
Ważnym elementem projektu było wsparcie lokalnej społeczności. Pomysł zakładał pomoc dzieciom,
zarówno w trakcie samego wyjazdu – co wymagało bezpośredniego zaangażowania uczestników,
jak i
długofalowo.
– Udział w projekcie miał wywoływać w uczestnikach poczucie wyjątkowości, ale także poczucie
jedności, podkreślenie znalezienia się w elitarnej grupie Aegon Premium. Wszystkie atrakcje, hotel,
restauracje menu, a przede wszystkim wina zostały wybierane specjalnie dla tej grupy podczas wizyty
inspekcyjnej – mówi Agata Gościńska, dyrektor zarządzająca Viventum. Ale jak podkreśla, bardzo
ważnym elementem była też spójna historia. – O sukcesie tego projektu zadecydowało kilka
czynników – dobór wyselekcjonowanych elementów programu, koncept kreatywny i oczywiście
ludzie zarówno organizujący z nami to wydarzenie, jak i uczestniczy – zaznacza.

Projekt „Czarna perła z kroplą wina” została uznany za najlepszą realizację incentive travel BtoE 2016
roku przez jury MP Power Awards, które tworzą przedstawiciele korporacji i instytucji.
Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali 24 marca, w przestrzeni Trybuny 2 Toru
Wyścigów Konnych Służewiec.
MP Power Awards jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym
najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem Konkursu jest wyróżnienie
najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym
potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.

Barcelona, marzec 2017

Kolejny raz odwiedziliśmy stolicę Katalonii - Barcelonę. Realizacja zbiegła się z kolejnym prestiżowym forum GME zorganizowanym tym razem w luksusowym hotelu Fairmont Rey Juan Carlos I.
Organizacja jak zawsze fantastyczna, genialna kuchnia, zaskakujące imprezy towarzyszące w najpiękniejszych wnętrzach ale przede wszystkim olbrzymia porcja wiedzy związana z obecnymi trendami oraz działalnością w obliczu zagrożeń to tylko nieliczne tematy poruszane podczas eventu.

Janów Podlaski, marzec 2017

Autorski projekt Viventum, rok pracy, skomplikowana logistyka i wielki sukces! “Odkryj świat z…” to projekt wymyślony specjalnie dla Klienta z branży finansowej w związku z corocznym konkursem sprzedażowym.
W evencie w ramach nagrody uczestniczyli pracownicy, którzy osiągnęli najlepsze wyniki. Podczas trzydniowego spotkania zorganizowane zostały warsztaty podróżnicze prowadzone przez zaproszonych Gości - podróżników specjalizujących się w wybranych regionach świata, oraz imprezy wieczorne w tej tematyce. Goście eventu poza interaktywnym poznawaniem świata stworzyli galerię wspaniałych kolaży prezentujących wymarzoną „podróż życia“ oraz uczestniczyli w sensorycznym poznawaniu regionów.
Galowe wieczory prowadził Conrado Moreno, a atrakcjami były między innymi występy najlepszych w Polsce tancerek – międzynarodowej rewii tanecznej Carnival Stars oraz wystąpienie motywacyjne Gościa Specjalnego.
Eventowi towarzyszyła profesjonalna scenografia przygotowana specjalnie na to wydarzenie oraz dedykowane menu rodem z różnych stron świata.

Warszawa, styczeń 2017

Mieliśmy przyjemność organizowania cyklicznego jubileuszowego spotkania naszego Klienta z branży farmaceutycznej dla prawie 400 uczestników. Poza intensywnym szkoleniem zapewniliśmy naszym Gościom przegląd kuchni z różnych stron świata, ucztę kulturalną podczas spektaklu w Teatrze Buffo oraz jubileuszową Galę, podczas której wyjątkowych wrażeń dostarczył min. koncert Kamila Bednarka.

Bali, grudzień 2016

Wyspa Bali jest jedną z 17 tysięcy wysp tworzących Republikę Indonezji, leży w środku, tak zwanego, trójkąta koralowego – miejsca o największym zróżnicowaniu morskiego życia. Niewiele destynacji na świecie oferuje tak wspaniałe warunki do nurkowania jak Bali. Są miejsca na wyspie gdzie widoczność do 20 metrów jest osiągalna przez cały rok. Nurkowanie to jedna z wielu atrakcji jakich mieli okazję doświadczyć uczestnicy wyprawy do Indonezji. W tym fascynującym, niezwykle zielonym miejscu uczestnicy wyjazdu zgłębiali wiedzę na temat religii, kultury, zachowań mieszkańców tej pięknej wyspy. 
Zachwyt rajskimi plażami i ciepłą wodą Oceanu Indyjskiego przeplatały się z rozkoszami podniebienia jakie zafundowała naszym Gościom genialna balijska kuchnia.
 Podstawą kuchni na Bali jest sos na bazie orzeszków ziemnych i ostry sos chili – sambal, dodawany prawie do wszystkiego,
a
smakuje nieziemsko! Niezapomniane wrażenia pozostawił z pewnością rytuał w świątyni Tirta Empul
z wodą z cudownego źródła a niesamowitej przyjemności dostarczyły relaksujące
balijskie masaże.
Co jeszcze było udziałem naszych Gości – nie zdradzimy... ale zapraszamy na wyprawy z Viventum do miejsca gdzie piękno natury przeplata się z niezwykle mistycznym
klimatem i urzekającą gościnnością Balijczyków.

Sycylia, listopad 2016

Listopadowa Sycylia bywa przepiękna – w Taorminie świeci słońce, a Etna połyskuje białym szczytem “ubranym” w sporą porcję białego puchu. Widok piękny! Ale Sycylia to przede wszystkim kolebka włoskiego wina i wszystkie z degustowanych win, a szczególnie te, które rosną na zboczach Etny są naprawdę wyjątkowe. Naprawdę szczególna jest jednak mafijna historia wyspy, której szlakiem podążaliśmy
odkrywając sceny z filmu Ojciec Chrzestny.

Szwecja, październik 2016

Mówią że w Skandynawii jest zimno – sprawdziliśmy czy to prawda z Gośćmi Klienta z branży finansowej podczas wyprawy promem do położonej na 33 wyspach Karlskrony i jej okolic. Krótki, ale treściwy pobyt potwierdził że uznanie miasta jako najsłoneczniejszego w Szwecji to prawda! Piękna pogoda towarzyszyła nam nie tylko podczas samego rejsu, ale także podczas aktywności zorganizowanych w Szwecji. A co ciekawego przeżyli uczestnicy wyjazdu - kulinarną ucztę ze śledziami pod różnymi postaciami, kotbullarami, pysznym łososiem i innymi przysmakami zawsze w towarzystwie żurawinowego sosu, odwiedziny dzielnicy kolorowych drewnianych domków Björkholmen które oczarowują zachowaną atmosferą minionych wieków, wizytę na bezludnej wyspie, tworzenie własnych naczyń szklanych w hucie szkła, szaloną zabawę podczas imprez wieczornych zorganizowanych na promie
i wiele innych.

Litwa, sierpień 2016

Litwa jest naprawdę niesamowita ! Uczestnicy kolejnej wyprawy do Wilna zorganizowanej przez Viventum mieli okazje się o tym przekonać . Natura , wszechobecne kolory i genialna kuchnia królowały podczas pobytu naszych Gości w tym pięknym kraju! Dopełnieniem wyprawy był wspaniały hotel z niesamowitą historią, który gościł w swoich progach największych tego świata zlokalizowany w sercu najpiękniejszej części Wilna.

Grecja, czerwiec 2016


Kreta od zawsze budzi ciekawość. Kusi przepięknymi plażami i tajemnicami ukrytymi w głębi lądu. Viventum kolejny raz gościło na Krecie z jednym z Klientów z branży ubezpieczeniowej. Uroki wyspy odkrywaliśmy pływając statkiem, degustując potrawy kreteńskiej kuchni, testując lokalne wino. Sporo czasu upłynęło naszym Gościom na plaży oraz podczas aktywności związanych ze sportami wodnymi. Zwieńczeniem wyjazdu stał się grecki wieczór, którego smak podkreśliły i atmosferę podgrzały cocktaile na bazie ouzo i greckiej metaxy oraz Zorba i jego tańce.

Barcelona, maj 2016

Maj to również nasza ukochana Barcelona! Zrealizowaliśmy projekt dla stałego Klienta z branży finansowej.
Nasi Goście podziwiali Ogniste Flamenco w najlepszym teatrze na mapie Barcelony, poznali tajniki produkcji
oraz smak wina musującego CAVA a także odwiedzili winnicę TORRES – rodzinną potęgę której historia rozpoczęła się w Hiszpanii, a dzisiaj obejmuje większość doskonałych terenów winiarskich świata. Jak zawsze największe emocje wzbudziły dzieła Gaudiego - szczególnie historia powstawania Sagrada Familia, symbolika każdego
z jej elementów oraz jej dokładnie przemyślane przez Mistrza wymiary.

Meksyk, maj 2016

Na przełomie kwietnia i maja pracowaliśmy nad nowymi pomysłami na Meksyk – to było niezwykłe doświadczenie
i przygoda w kolorowym i roztańczonym kraju! Poznawaliśmy uroki zachodniej części tego pięknego kraju. Odwiedziliśmy kolebkę tequili stan Jalisco z urzekającymi haciendami, rozśpiewanymi Mariachis i magicznymi miastami. Poznaliśmy tajniki powstawania tequili , jeździliśmy konno jak prawdziwi Charros, rozkoszowaliśmy
się morską bryzą podczas wyprawy na wyspę Marieta gdzie dotarliśmy do niepowtarzalnej plaży miłości!
Ostatnie dni spędziliśmy w Puerto Vallarta - urokliwym kurorcie w pobliżu gór Sierra Madre z kolonialną architekturą, piękna szeroka piaszczysta plażą i niepowtarzalną atmosferą! Wróciliśmy z fantastycznymi pomysłami na kolejne realizacje w kolebce Tequili.
 

RPA, kwiecień 2016

Kwiecień przyniósł kolejną realizację z Klientem z branży finansowej – projekt “RPA – czarna Perła z kroplą wina” zachwycił naszych Gości! Uczestnicy wyprawy poznawali uroki tego wspaniałego i różnorodnego kraju - odwiedziliśmy Przylądek Dobrej Nadziei trójkołowymi motocyklami z 1921 roku, lataliśmy helikopterami
nad Kapsztadem a także rozkoszowaliśmy się genialnymi potrawami w najlepszych restauracjach. Nasi Goście odwiedzili najsłynniejsze południowoafrykańskie winnice – blendowanie własnego wina, poznawanie historii szczepów uprawianych w Republice Południowej Afryki, a szczególnie rodzimego Pinotage. Wspaniałe pikniki
to tylko część przeżyć jakie stały się naszym udziałem. Ostatni dzień był wyjątkowy! Odwiedziliśmy Township
oraz sierociniec EMASITHANDANE. Była radość, łzy i wielkie emocje!

Filipiny, styczeń 2016

Styczeń i luty spędziliśmy w Azji – to kolejna wizyta studyjna, podczas której przygotowaliśmy dla naszych Gości nowe autorskie projekty w miejscach dobrze znanych oraz takich do których rzadko trafia turysta szukający wyjątkowych wrażeń i dziewiczych zakątków. Trzy tygodnie na Filipinach to mało, żeby zwiedzić chociaż ich część, nie wspominając już o Indonezji, czwartym co do wielkości kraju świata. Zarówno jeden jak i drugi kraj trzeba odwiedzić bo to doskonałe destynacje na wyjazdy incentive. W podróży nie wolno również zapomnieć o przystanku w niesamowitym Singapurze – małym kraju który pozostaje w pamięci na stałe.

Gran Canaria, grudzień 2015

Rok 2015 zamknęliśmy wizytą na naszych ulubionych Wyspach Kanaryjskich – w malowniczym, położonym na klifie hotelu z nieziemskim widokiem na ocean. Goście z branży ubezpieczeniowej odwiedzili tym razem Gran Canarię.
Gran Canaria jest niczym mały kontynent w miniaturze. Bliska Europie wyspa posiadająca tak różnorodne plaże,
jak sam jej krajobraz, bogaty w niespodzianki. Prawie 60 kilometrów plaż przy 236 kilometrach długości linii brzegowej, skąpanych w promieniach cudownego słońca, które świeci tu niemal bez przerwy!

Węgry, październik 2015

Październik mocno zbliżył nas do naszych bratanków – Węgrów – aż trzy projekty zrealizowaliśmy w Budapeszcie
i innych najsłynniejszych winiarskich regionach Węgier.
Naszymi Gośćmi byli tym razem uczestnicy wyjazdów zorganizowanych przez firmy z branży ubezpieczeniowej oraz farmaceutycznej. Od sierpnia do października wszystko na Węgrzech kręci się wokół wina. Trasy winiarskie dają możliwość przyjrzenia się produkcji win, poznania muzeów wina oraz degustacji. Liczne święta i festiwale oraz  wspólne winobrania, biesiadowanie i picie wina towarzyszyło nam niemal przez miesiąc.

Seszele, wrzesień 2015

Kolejną wrześniową imprezą był hit tego roku – jeden z naszych najbardziej oczekiwanych projektów – wyjazd incentive wieńczący program wsparcia sprzedaży dla Klientów z branży medycznej. Po raz kolejny podziwialiśmy Seszele – tym razem w rajskiej odsłonie. Znowu odwiedziliśmy fascynujące miejsce, jakim jest wyspa Sainte Anne z jednym z najlepszych hoteli Archipelagu – Beachcomber Sainte Anne. Nasi Goście “kąpali się w luksusie” podczas starannie zaplanowanego programu korzystając z atrakcji na lądzie, w wodzie i w powietrzu.

 

Majorka, wrzesień 2015

We wrześniu znowu realizowaliśmy projekt dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej. To kolejna wyprawa szlakiem najlepszych rozrywkowo europejskich wysp – tym razem zabraliśmy naszych Gości na słoneczną Majorkę. Motywem wyjazdu na największą z wysp Archipelagu Balearów była kuchnia, sangria, zabawa i rajskie plaże!
Czego można chcieć więcej? Nasi Goście korzystali z uroków wyspy, bawili się w największym klubie w sercu rozrywki Majorki – Magalufie przy dźwiękach muzyki słynnego Duka Dumonta oraz uczyli się przyrządzać wspaniałe, kolorowe Mojito

Kreta, lipiec 2015

Wakacyjną porą też zdarzają się wyjazdy incentive – w tym roku przygotowaliśmy projekt pod nazwą “Magiczna Kreta”. Słodkie lenistwo, kąpiele wodne i słoneczne oraz snorkeling towarzyszyły naszym Gościom podczas cudownego pobytu.
Największą atrakcją wyjazdu okazały się warsztaty live cooking z degustacją wina oraz pożegnalny kreteński wieczór folklorystyczny z BBQ na plaży.

Chorwacja, czerwiec 2015

W czerwcu 2015 zrealizowaliśmy tematyczny incentive w Chorwacji dla klienta z branży IT. Nasi Goście rozkoszowali się przepięknymi widokami Dalmacji żeglując komfortowym jachtem motorowym. Podczas tygodniowego pobytu zwiedzili najpiękniejsze zakątki Chorwacji, degustowali fantastyczne kulinarne specjały, uczestniczyli w morskich aktywnościach oraz przemierzali leśne ścieżki i nadmorskie promenady na rowerach. Tematem przewodnim wyjazdu była „Chorwacja winem płynąca“ – niedoceniane genialne chorwackie wino stało się hitem wyjazdu,
a faworytem został wybrany aromatyczny Dingač, wino pochodzące ze szczepu Plavac Mali, czyli mały granatowy, charakteryzujące się mocnym smakiem z dębowym aromatem.

 

Turcja, maj 2015

Stambuł – nic dodać nic ująć – kto był, ten wie – kto nie był, musi tutaj przyjechać! Miasto dwóch kontynentów, tętniące życiem, pełne zapachów i tysięcy smaków. Metropolia niezwykłych zabytków, wspaniałej historii, wyjątkowych ludzi i nieporównywalnych do innych Nocnych Klubów, restauracji z muzyką na żywo, roztańczonych pięknych kobiet i mężczyzn.
Nasi Goście uczestniczyli we wszystkich możliwych atrakcjach, które w pigułce pozwoliły na muśnięcie wspaniałości oferowanych przez Stambuł.

 
Barcelona, maj 2015

Katalonia – znaleźliśmy się w Barcelonie z naszymi Gośćmi z branży finansowej na kolejnym sportowym święcie niezwykłego futbolowego teamu – FC BARCA.
Na wyciągnięcie ręki podziwialiśmy Messiego, Pique, Nejmar i wielu innych fantastycznych piłkarzy w akcji!
Odwiedziliśmy też między innymi najsłynniejsze Kluby w Barcelonie...

 
Lazurowe Wybrzeże, maj 2015

Uwielbiamy Wracać na Lazurowe Wybrzeże!
A tym razem przyjechaliśmy w najlepszym czasie!
Festiwal Filmowy w Cannes i wyścig F1 w Monte Carlo – nie można sobie wyobrazić lepszego momentu na wizytę na Francuskiej Riwierze!
Emocje, wrażenia, luksus ....ale przede wszystkim atmosfera, której nie da się opisać słowami towarzyszyły Gościom tego ekskluzywnego wyjazdu!

 
Mauritius, maj 2015

To że Mauritius nazywany jest błękitną wyspą to niewątpliwie szczera prawda. Uważamy, że powinna się wręcz nazywać wyspą wszystkich odcieni błękitu. Odwiedzamy wiele pięknych miejsc na całym świecie jednak trudno nam przypomnieć sobie tak wiele odcieni tego koloru widzianych w jakimkolwiek innym miejscu.
Szczególne wrażenie zrobiły na nas wspólne pływanie z niespotykanym w tym regionie gatunkiem delfinów, lot helikoptarem nad Mauritiusem, przepiękne plaże i genialnie przyrządzone homary!

 
Lazurowe Wybrzeże, kwiecień 2015

Znowu byliśmy w tym wyjątkowym, pachnącym lawendą i morską bryzą luksusowym regionie Francji.
Smaki Lazurowego Wybrzeża i Prowansji są niewątpliwie jednymi z najwspanialszych na świecie, a francuskie wina zasługują na pochwalne pieśni!

 
Lizbona, Kwiecień 2015

Perła na siedmiu wzgórzach – Lizbona - była tłem dla naszej kolejnej realizacji w bardzo lubianej przez naszych Klientów Portugalii.
Nasi Goście odkrywali jej piękno zarówno od strony lądu jak i rozkoszując się morskimi falami. Lizbona zapadła w pamięci urokiem Alfamy i dźwiękami nostalgicznego Fado. Motywem przewodnim tego wyjazdu były nieziemskie smaki owoców morza i fantastyczne portugalskie wina – najlepsze jak zawsze w Leao d“ouro :)

 
Madera, marzec 2015

Zaledwie dwa miesiące minęły od naszej ostatniej wizyty na Maderze... i znowu wróciliśmy na tę niesamowitą zieloną wyspę.
Wypoczynek, relaks , obserwacje delfinów, fantastyczna poncha i wiele innych atrakcji towarzyszyły naszemy Klientowi z branży finansowej.

 
Filharmonia Łódzka, Marzec 2015

Po rocznych przygotowaniach nadszedł dzień wielkiej GALI 25-lecia istnienia firmy HURTAP.
To było niesamowite wydarzenie! Sukcesy Jubilatów uświetnił specjalnie przygotowany na tę okazję program Filharmonii Dowcipu Waldemara Malickiego, filmy i pokazy w technologii laserowej zaprojektowane również na to wyjątkowe święto :)
My dołączamy się do gratulacji i życzymy naszemu wieloletniemu Klientowi kolejnych wielu lat sukcesów!

 
ACE of M.I.C.E, luty 2015

W lutym zaproszeni byliśmy na targi ACE of M.I.C.E. do Stambułu.
Poza nowymi kontaktami finalizowaliśmy kontrakt dotyczący wyjazdu nagrodowego do Stambułu dla Klienta z branży finansowej na miesiąc maj 2015 roku.
Mieliśmy też okazję sprawdzić wszystkie miejsca i aktywności zaplanowane na ten wyjątkowy wyjazd incentive.

 
Madera, styczeń 2015

Kolejny rok rozpoczęliśmy od wizyty na Maderze z Gośćmi z branży finansowej. To był bardzo aktywny program – uczestnicy wyjazdu brali udział w „polowaniu na ponchę„ jeepami po najbardziej niedostępnych zakątkach wyspy, mieli możliwość spróbowania najbardziej charakterystycznych potraw Madery, poznawali wszystkie odcienie zielonego koloru na malowniczych lewadach.

 
Teneryfa, grudzień 2014

Wyspa Szczęśliwa – Teneryfa – diamentowo-czarne wulkaniczne plaże, Masca z pełnymi emocji krętymi drogami, ośnieżony szczyt Teide, tapas, sangria, cava, paella, beach cluby z muzyką na żywo, kontrastująca z kolorytem dzikiego oceanu zieleń północnej częsci wyspy... wymieniać można bez końca! Ostani projekt incentive 2014 roku był jak fajerwerkowe wybuchy w Sylwestrową noc - spektakularny, ekskluzywny, fantastyczny!

 
Dubaj i Abu Dhabi, listopad 2014

Emiraty Arabskie - niezwykłe, kolorowo kosmopolityczne, ekstremalnie luksusowe, ekstrawaganckie, pełne kontrastów, nowoczesności i tradycji, niesamowite i szokujące zarazem. Nikogo nie pozostawią obojętnym! Mieli okazję przekonać się o tym nasi Goście, których zabraliśmy nad Zatokę Perską na wyścigi Formuły 1.
„Największe na świecie albo najlepsze” – to bardzo częste określenia jakie mogliśmy usłyszeć: największa na świecie sztuczna wyspa, najwyższy na świecie drapacz chmur, największe na świecie akwarium, przystań, centrum handlowe, ogród! Emiraty, a zwłaszcza Dubaj i Abu Dhabi to niekończąca się opowieść o ambicjach człowieka, które prowadzą go do tworzenia niewiarygodnych cudów architektonicznych i inżynieryjnych. To wspaniałe, tętniące życiem miejsce, do którego na pewno będziemy wracać z naszymi Gośćmi!

 
Seszele, listopad 2014

Seszele to miejsce do którego uwielbiamy wracać, a nasi Goście zawsze czują się jak w raju na ziemi!
Każdy z wyjazdów jest wyjątkowy i pozwala na nowe doświadczenia. Tym razem przemierzaliśmy ścieżki Parku na Wyspie Sainte Anne, podziwialiśmy wyspy z lotu ptaka oraz spędziliśmy kilka dni pływając po wodach Oceanu Indyjskiego Luksusowym Katamaranem. Bardzo interesującym doświadczeniem było podziwianie żółwia morskiego podczas składania jaj. Samice żółwia wracają złożyć jaja do miejsca , w którym się urodziły. Zdarza się to raz na 2 do 8 lat o określonej porze dnia.
Nasi Goście brali udział w wyprawie z pracownikiem WWF, który opowiadał o sposobach ochrony tego rzadkiego gatunku. Seszele ze swoimi plażami to bardzo przyjazne miejsce dla tych wyjątkowych gadów. A już w 2015 kolejne projekty na tych pięknych wyspach!

 
Chiny, październik 2014

Koncepcja yin i yang pochodzi z antycznej filozofii chińskiej i metafizyki. Opisuje ona dwie pierwotne i przeciwne, lecz uzupełniające się siły, które odnaleźć można w całym wszechświecie.
Od tego wszystko się zaczęło - koncepcja Yin i yang była inspiracją do kolejnego programu jaki zrealizowaliśmy dla kontrahenta "Ying & Yang czyli podróż do Chin prawdziwych". Poza standardowymi atrakcjami, których pominąć nie można nasi Goście mogli poznać, a raczej poczuć co oznaczają prawdziwe Chiny, ich kultura, historia, religie i niewyobrażalna różnorodność smaków i aromatów...

 
IT&CMA 2014 Bangkok, wrzesień 2014

Kolejna edycja jednego z najbardziej atrakcyjnych wydarzeń branżowych na Świecie, Poza solidną dawką biznesowych działań pojawiły się nowe, kolejne możliwości zorganizowania aktywności dla naszych Klientów w tym niesamowitym kraju - poznawaliśmy nowe smaki i możliwości kulinarne podczas cooking class.
Odwiedziliśmy nowe miejsca, które pokazały nam ile jeszcze możliwości daje nam Tajlandia.

 
Viventum rebranding, wrzesień 2014

Viventum, działające od lat w branży spotkań, tworzy trzy wyspecjalizowane brandy, które łączy nowy claim – „warte przeżycia”. Zmianom merytorycznym towarzyszy nowa strona www firmy oraz logotypy odzwierciedlające charakter każdej marki. Rebranding jest efektem naszego rozwoju.

W ramach Viventum działają obecnie trzy brandy: Viventum Incentive Travel, Viventum Events oraz Viventum DMC Poland. Co podkreśla świadczenie przez nas pełnego zakresu usług związanych z organizacją spotkań, wydarzeń specjalnych, konferencji, kongresów, programów oraz wyjazdów nagrodowych i integracyjnych, ale przez wyspecjalizowane w każdej z tych dziedzin zespoły. Agencja na nowo definiuje także charakter każdego z brandów za ich wspólny cel uznając, wprowadzenie projektowanej przez klienta zmiany w wybranym obszarze dzięki narzędziom w postaci różnego rodzaju spotkań i programów oraz wartych przeżycia i doświadczenia emocji. Viventum specjalizuje się zatem w budowaniu i umacnianiu relacji, motywacji, budowaniu i wzroście świadomości wiedzy o firmie, wzroście sprzedaży, inspiracji do działania a także budowaniu świadomości związanej z działaniami CSR.

Doświadczenie, bogate i różnorodne portfolio oraz partnerska współpraca z wieloma firmami na międzynarodowym rynku spotkań świadczy o profesjonalizmie Viventum oraz kompetencjach firmy zarówno w zakresie organizacji wydarzeń w Polsce, jak i podróży motywacyjnych do większości miejsc na świecie.

 
ITE HCMC Wietnam, wrzesień 2014

Jesień to intensywny czas realizacyjny dla Viventum. 

Ale poza realizacjami ostatnie miesiące roku to czas targów dla specjalistów branży. Nowe doświadczenia i weryfikacja destynacji - tak najlepiej określić można nasz pobyt w Wietnamie na targach ITE HCMC 2014, które w tym roku obchodziły swoje 10 urodziny. Wyjazd zapewnił nam też nowych Kontrahentów zainteresowanych naszym pięknym krajem. W 2015 roku z Viventum odwiedzą Polskę turyści z Wietnamu, Turcji i Korei.

 
Kołobrzeg i Bornholm, sierpień 2014

Ostatni tydzień sierpnia, jak co roku należał do firm farmaceutycznych.
Najciekawsze spotkanie zrealizowaliśmy w Kołobrzegu.  Konferencja została połączona z programem incentive na zielonej wyspie Bornholm.
Przepiękne krajobrazy wyspy nasi Goście odkrywali na rowerach, bo Bornholm to prawdziwy rowerowy raj.
Bornholm to także wspaniała ekologiczna żywność, mieliśmy okazję ucztować przy stołach pełnych duńskich wspaniałości, ale największe wrażenie zrobiło na nas "Słońce nad Gudhjem" podane z wyśmienitym piwem... co to takiego? Kto był ten z pewnością wie :) 

Sierpień 2014

Jesień i zima już zapowiadają się bardzo ciekawie.
Rozpoczynamy działania w ramach podpisanej w czerwcu kolejnej umowy z Klientem z branży farmaceutycznej. Umowa ta zapowiada ponad 200 różnych aktywności zarówno w Kraju jak i na Świecie w ciągu najbliższych 12 miesięcy.
Rozpoczynamy kolejne projekty aktywizujące sprzedaż naszych Klientów.
Najbliższe projekty realizować będziemy między innymi w Emiratach Arabskich, Chinach, Grecji, na Maderze, Wyspach Kanaryjskich, Wietnamie oraz na Seszelach. Zapraszamy do współpracy z Viventum – gwarantujemy chwile warte przeżycia!

Lipiec 2014

Okres wakacyjny pozwolił nam na szereg działań sprzedażowych oraz przygotowanie nowej, przejrzystej strony internetowej która mam nadzieję będzie narzędziem pomocnym oraz inspiracją w planach w zakresie incentive, programów wsparcia sprzedaży oraz eventów.

Rodos, Lipiec 2014

Wyjazd nagrodowy dla Klientów VIP na grecką wyspę Rodos.

Seszele, wyjazd studyjny, czerwiec/lipiec 2014

Nasz Seszelski Kontrahent – właściciel marki Pure Conections wraz z partnerską firmą Dream Charter zaprosił wiodących kontrahentów z Polskiego rynku incentive na wizytę studyjną, która pokazała nam Seszele jakich nie znamy.
Ten wyjazd był kolejną inspiracją do nowego projektu VIP dla Klienta z branży farmaceutycznej na 2015 rok.

Andaluzja, czerwiec 2014

Wyjazd incentive dla Klienta branży ubezpieczeniowej.
Hiszpania to miejsce, które na stałe Gości w kalendarzu najpiękniejszych realizowanych projektów Viventum. Andaluzja to wyjątkowy region tego kraju, w którym nasi Goście między innymi zawitali do Alhambry, rozkoszowali się morskimi widokami podczas BBQ na katamaranie, zajadali się najlepszymi owocami morza i poznawali tajemnice hiszpańskich winnic. Podczas tego wyjazdu zorganizowaliśmy też wyprawę na drugi kontynent – do egzotycznego Tangeru.

Ibiza, czerwiec 2014

Wyjazd nagrodowy w ramach programu wsparcia sprzedaży dla Klienta z branży ubezpieczeniowej.
Ibiza to wyspa niezwykła, niby część Balearów, a jakże inna. Mogli się o tym przekonać nasi Goście, którzy poznali prawdziwe i niespotykane nigdzie indziej na świecie nocne życie. To tutaj znajduje się wpisany do Księgi Rekordów Guinessa Klub Privilege oraz najsłynniejsza Pacha. W klubowym raju uczestniczyliśmy w wydarzeniach, które uświetnili swoimi występami najlepsi DJ-e Świata min. David Guetta.

Targi ATM Dubaj, maj 2014

Nowe kontrakty i atrakcyjne umowy związane ze współpracą na rynkach arabskich.

Targi Chiny, IT&CM China, kwiecień 2014

Kolejna wizyta w tym egzotycznym i urzekającym miejscu. Poza bardzo owocnymi targami ponownie odwiedziliśmy stolicę Chin aby przygotować program z elementami CSR dla jednego z naszych Kluczowych Klientów.

Warszawa, marzec 2014

Organizacja konferencji branżowej w Pałacu Prymasowskim.

IMEX Frankfurt, marzec 2014

Te niedoceniane targi są cennym źródłem pomysłów i nowych koncepcji. Tym razem poza kontaktami ze stałymi i nowymi Kontrahentami do współpracy na rynkach europejskich i światowych w zakresie projektów incentive zaprosiliśmy naszych zagranicznych partnerów na polskie stoisko, aby chociaż w niewielkim stopniu przybliżyć smaki i klimat naszego pięknego kraju.

Jordania, marzec 2014

Projekt incentive dla Klienta z branży ubezpieczeniowej.
Wspaniali ludzie, genialna kuchnia, cuda natury . Zachęcamy do odwiedzenia Jordanii ! My odkrywaliśmy uroki Królestwa Jordanii realizując kolejny projekt przemierzając kraj w poszukiwaniu tego, co najpiękniejsze i doświadczając niesamowitych przeżyć: noclegu na pustyni, cudów Petry, polskich klimatów nad Morzem Martwym. A to tylko namiastka atrakcji podczas tego wyjazdu.

Fuerteventura i Lanzarote, marzec 2014

Kolejna wyprawa na jedne z najpiękniejszych wysp wulkaniczych świata to projekt realizowany w ramach programu wsparcia sprzedaży dla Klienta z branży ubezpieczeniowej. Wspólne przyrządzanie potraw na prawdziwym wulkanicznym grillu w Parku Narodowym Timanfaya, zajęcia w niespotykanych w innych zakątkach świata winnicach z pomysłowymi zocos, zajęcia sportowe w miejscu, które jest rajem dla surferów i relaks na piaszczystych plażach, to tylko namiastka atrakcji, które stay się udziałem naszych Gości.

Bad Gastein, luty 2014

Cykliczny wyjazd nagrodowy aktywizujący sprzedaż dla klienta z branży IT.
Bad Gastein to perła kompleksu Ski Amade ! Poza treningiem narciarskim, śnieżną integracją i zawodami każdego wieczoru Goście integrowali się w strefie wellnes jedych z najpiękniejszych term austriackich.

Kambodża, wizyta studyjna, styczeń 2014

Odwiedziliśmy wszystkie zakątki tego pięknego kraju, począwszy od miejsc bardzo znanych i będących głównym punktem każdej wizyty w Kambodży, jak Siem Rep. Mieliśmy też okazję podziwiać nieodkryte plaże i zakątki dziewiczego wybrzeża Kambodży.
Ta niepowtarzalna podróż posłużyła nam za inspirację do kolejnego projektu, który będzie realizowany już na początku 2015 roku.

Targi ATF Borneo, styczeń 2014

Poza kolejnymi kontaktami i nowymi pomysłami na realizacje w miejscach już odwiedzonych wcześniej, zaproszeni zostaliśmy przez naszego azjatyckiego kontrahenta na wizytę studyjną do Kambodży. Poza tym otrzymaliśmy oficjalne zaproszenie na ATF 2015 w Birmie. Poza klasycznymi spotkaniami wynikającymi z agendy planujemy również udział w ekskluzywnym post tour do nowych zakątków Azji po pobycie w Naypyidaw.

Maroko, styczeń 2014

Wyjazd nagrodowy dla Kontrahenta z branży ubezpieczeniowej.
Wszystkie kolory i krajobrazy Maroko mogli poznać nasi Goście podczas wyjątkowej podróży – relaks na pięknych szerokich plażach, niezwykłe widoki, wspaniałe marokańskie wina oraz niepowtarzalne smaki i orientalne zapachy.
Wizyta na egzotycznym placu Jemaa El Fna w podsumowującym wyjazd dniu pozostanie w pamięci na zawsze.

Fuerteventura i Lanzarote, listopad 2013

Dwa wyjazdy w ramach programu wsparcia sprzedaży dla Klienta z branży ubezpieczeniowej. Luksusowe hotele, piękne, szerokie plaże, zawsze wspaniałe tapas, paella i owocowa sangria oraz szereg aktywności dostarczyły uczestnikom uśmiechu, wspaniałej zabawy i relaksu.

Bled, Słowenia, październik 2013

90 – lecie jednej z wiodących firm farmaceutycznych zorganizowane wraz z partnerską firmą eventową. Hasło „From the past to the future“ było lite motiv całęgo wyjazdu, realizowanego w najpiękniejszych miejscach Sowenii.
Uroczysta gala uwieńczyła niepowtarzalny czterodniowy pobyt, w czasie którego m.in. konferencje, bankiety i imprezy tematyczne, koncerty i lokalne aktywności. W imprezie brali udział Goście zaproszeni z 16 krajów Europy Centralnej i Wschodniej, m.in. z Polski, Słowacji, Węgier, Chorwacji, Czech.

Madera, wrzesień 2013

Kolejny projekt w ramach programu wsparcia sprzedaży dla Klienta z branży ubezpieczeniowej. Zielona wyspa była inspiracją do aktywności na najpiękniejszych szlakach lewad. Uczestnicy wyjazdu podziwiali niepowtarzalną przyrodę wyspy, testowali kilkadziesiąt smaków marakui i uczestniczyli w lekcjach przygotowania wyjątkowej ponchy.

Barcelona, wrzesień 2013

Wyjazd delegatów na 49 konferencję EASD (Europejskie Towarzystwo Badań Cukrzycy).

Zakopane, czerwiec 2013

Organizacja szkolenia dla pracowników jednej z firm branży farmaceutycznej. Oprócz spotkań merytorycznych również wyjście w góry pod opieką wykwalifikowanego przewodnika i zdobywanie szczytów.

Turcja, czerwiec 2013

W ramach projektu wsparcia sprzedaży dla Klienta z branży ubezpieczeniowej. Tym razem nasi Goście odwiedzili bardzo lubianą i podziwianą Turcję Egejską.
Poza relaksem na plaży i w luksusowym hotelu Goście przemierzali malownicze drogi Turcji, a odwiedzili między innymi linię pęknięcia skorupy ziemskiej – Pamukale i zażywali kąpieli w niepowtarzalnych trawertynach.

Warszawa, czerwiec 2013

Organizacja konferencji branżowej w niepowtarzalnych wnętrzach Muzeum Historii Żydów Polskich.

Chicago, czerwiec 2013

Organizacja wyjazdu delegatów na Kongres ADA (American Diabetes Association)

Split, Chorwacja, czerwiec 2013

Organizacja wraz z partnerską firmą event’ową konferencji branżowej dla 60-osobowej grupy ekspertów z krajów Europy Centralnej i Wschodniej. W czasie czterodniowego pobytu oprócz wykładów i warsztatów prowadzonych przez najbardziej znane osobistości z branży, Goście mieli okazję do skorzystania ze wspaniałych możliwości jakich dostarcza malowniczy Split.

Wilno, Czerwiec 2013

Wyjazd incentive dla Klientów z branży finansowej do Wilna.
Uczestnicy wyjazdu podziwiali piękno wielokulturowego Wilna, urokliwego miasta z wąskimi i krętymi uliczkami starówki, po których można błądzić godzinami, podziwiając przepiękne barokowe świątynie i zaglądając do pełnych uroku podwórek.
W przytulnych restauracjach próbowali specjałów kuchni litewskiej I biesiadowali do białego rana.

Kreta i Santorini, maj 2013

Uczestnicy wyjazdu nagrodowego relaksowali się na malowniczych plażach wysp greckich, delektowali się niezapomnianymi smakami oraz mieli okazję żeglować wokół wysp greckich oraz podziwiać piękno między innymi biało-niebieskiej wyspy Santorini.

Mediolan, Czerwiec 2013

Organizacja wyjazdu delegatów partnerskiej firmy farmaceutycznej na Kongres EAACI-WAO 2013 w Mediolanie, w którym uczestniczyło ponad 7700 delegatów ze 110 krajów Świata.

Orange Warsaw Festival, maj 2013

Wyjazd laureatów konkursu organizowanego przez firmę z branży ubezpieczeniowej na koncert Beyonce podczas Orange Warsaw Festival.

Florencja, styczeń 2013

Spotkanie biznesowe na najwyższym szczeblu, organizowane dla jednej z firm branży farmaceutycznej. Uświetnione wspaniałą włoską kuchnią i degustacją win oraz możliwościami eksplorowania miasta oraz wizytą w Galerii Uffizi.

 

VIVENTUM
Biuro w Krynicy-Zdroju
ul. Kraszewskiego 1 | 33-380 Krynica Zdrój
T18 472 33 10 | K660 561 039
F18 472 33 61
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | skype: viventum.pl

Biuro w Warszawie
ul. Oświatowa 14/4 | 01-366 Warszawa
K795 557 101 | K608 419 608