PL ENFB

O firmie

Viventum to agencja specjalizująca się w budowaniu relacji biznesowych, motywacji, wsparciu sprzedaży, promocji i budowaniu pozycji marki bądź przekazu poprzez narzędzia z zakresu event i incentive marketingu.

Pomagamy osiągnąć biznesowe cele naszych Klientów, wspierając ich na wszystkich poziomach realizacji projektu – począwszy od strategii poprzez dobór formatu, realizację, po follow-up, ewaluację i sprawdzanie zwrotu z inwestycji.

Misją Viventum jest organizacja skutecznych, odpowiednich do założeń i potrzeb klienta programów, które w konsekwencji przyniosą mu długofalowe efekty.

Kluczowe w pracy agencji jest znalezienie adekwatnych i innowacyjnych rozwiązań oraz optymalne wykorzystanie zaangażowanych w realizację projektu czasu i środków.

Viventum łączy kompetencje z zakresu kreacji, znajomość logistyki na każdym poziomie organizacji różnorodnych wydarzeń z umiejętnością analitycznej oceny sytuacji klienta.

Agencja specjalizuje się w realizacji projektów w trzech obszarach:

  • incentive marketingu oraz programów wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem incentive travel
  • event marketingu
  • Destination Management Company

Viventum jest rekomendowanym przez Poland Convention Bureau POT organizatorem konferencji i kongresów oraz podróży motywacyjnych. Rekomendacja została uzyskana w wyniku wieloetapowego procesu weryfikacji.

Viventum jako członek Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel popularyzuje nowe rozwiązania w zakresie wykorzystania incentive travel jako narzędzia zarządzania i marketingu bezpośredniego. Agencja legitymuje się także Travel Agency Guarantee – certyfikatem, który w branży incentive travel jest gwarancją bezpieczeństwa i jakości usług.

Viventum stale rozwija swoje kompetencje, weryfikując partnerów i dostawców m.in. jako uczestnik międzynarodowych wydarzeń jak IT & CMA (m.in. w Chinach, Indiach, Tajlandii), AIBTM w Dubaju, IMEX we Frankfurcie, EIBTM w Barcelonie, ATF w Malezji, WTM w Brazylii, International Pow Wow USA, ITE HCMC w Wietnamie oraz mając dostęp do profesjonalnych analiz, publikacji, trendów jako członek Meetings Professionals International – międzynarodowej organizacji zrzeszającej profesjonalistów w organizacji spotkań.

Viventum jest także członkiem prestiżowej organizacji o zasięgu globalnym - SITE - zrzeszającej profesjonalnych organizatorów, ekspertów spotkań i wydarzeń korporacyjnych. Celem statutowym SITE jest tworzenie i podnoszenie standardów branży. Służą temu organizowane konkursy, spotkania, szkolenia i konferencje. Organizacja dysponuje również własnym Kodeksem Dobrych Praktyk.

Agata Gościńska, dyrektor zarządzająca Viventum, była wielokrotnie wyróżniana nominacją do tytułu Osobowość Roku w konkursie organizowanym przez branżowe pismo MICE Poland oraz jako organizator wyspecjalizowany w incentive travel dwukrotnie znalazła się w trójce finalistów konkursu MP Power Awards. Jest także zapraszana jako ekspert w dziedzinie meetings industry przez media branżowe i ogólne.

 

VIVENTUM
Biuro w Krynicy-Zdroju
ul. Kraszewskiego 1 | 33-380 Krynica Zdrój
T18 472 33 10 | K660 561 039
F18 472 33 61
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | skype: viventum.pl

Biuro w Warszawie
ul. Oświatowa 14/4 | 01-366 Warszawa
K795 557 101 | K608 419 608