PL ENFB

Wybrane referencje

 • Wyjazd integracyjny, branża ubezpieczeniowa

  To nie pierwszy wspólny projekt organizowany przy udziale Pani Agaty Gościńskiej. Solidność i zaangażowanie jakim wykazała się Pani Agata Gościńska przy realizacji zlecenia potwierdziło nasz wybór partnera do organizacji podobnych imprez.

 • Konferencja szkoleniowa, branża finansowa

   Z przyjemnością mogę polecić usługi świadczone przez firmę Viventum s.c. szczególnie tym, którzy poszukują kreatywnego, profesjonalnego i solidnego partnera do współpracy.

 • Podsumowanie współpracy, branża spedycyjna

  Chciałbym polecić firmę  przyszłym klientom i partnerom jako profesjonalnego organizatora szkoleń i konferencji biznesowych.

 • Organizacja cyklicznych spotkań, branża farmaceutyczna

  Właściciele firmy w swoim działaniu wykorzystują ogromne doświadczenie zdobyte w branży turystycznej, przestrzegają wspólnych ustaleń oraz zawsze są otwarci na wszelie sugestie ze strony firmy.

 • Podsumowanie współpracy, firma ubezpieczeniowa

  Na szczególne podkreślenie zasługuje kwestia elastyczności w podejściu do wymagań i oczekiwań naszych jako Zamawiającego usługę oraz jej odbiorców, czyli uczestników szkoleń i eventów.

 • Organizacja spotkań biznesowych, sektor techniczny

  Firma położyła duży nacisk na przygotowania do imprezy. Zawczasu ustalone zostały najdrobniejsze jej detale. Dzięki temu w trakcie spotkań wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

 • Organizacja cyklicznych szkoleń, branża ubezpieczeniowa

  Wszystkie imprezy zostały zorganizowane w wysoce profesjonalny sposób i ku naszej całkowitej satysfakcji. Firma wykazała się w trakcie ich organizacji doświadczeniem, umiejętnością udzielania klientowi konsultacji, znajomością rynku ośrodków szkoleniowych i bazy hotelowej, dużą elastycznością i perfekcyjnym dopilnowaniem realizacji imprez aż do najdrobniejszych szczegółów.

 • Podsumowanie współpracy, firma farmaceutyczna

  Zaangażowanie Pani Agaty Gościńskiej i Pana Krzysztofa Zdrojewskiego w organizację tych spotkań, gwarantuje nam najwyższą jakość usług. Ich pełen profesjonalizm przejawia się między innymi, w wykorzystaniu ogromnego doświadczenia zdobytego w branży turystycznej, w dbałości o szczegóły, autentycznej odpowiedzialności za wszystkie działania.

 • Organizacja imprezy sportowej, sektor paliw

  Państwa wspaniałe umiejętności organizacyjne i niepowtarzalna atmosfera sprawiły, że pobyt na zawodach był dla nas wyjątkowy.

 • Pobyt w Krynicy Zdrój, IPA

  Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Nowy Sącz składa na Pani ręce serdeczne wyrazy podziękowania za pomoc w zorganizowaniu wakacyjnego pobytu w Krynicy Zdroju dla członków IPA z Wielkiej Brytanii.

 • Wyjazd integracyjny, sektor farmaceutyczny

  W imieniu zarówno kierownictwa spółki, jak i pracowników uczestniczących w szkoleniu, chciałam wyrazić uznanie dla sprawnej organizacji naszego wyjazdu.

 • Cykl szkoleń dla środowiska medycznego, branża medyczna

  Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę Viventum s.c. jako solidnego Partnera biznesowego.
  Na szczególne wyróżnienie zasługuje elastyczność w podejmowanych decyzjach i zaangażowaniu, które okazały się konieczne z uwagi na powodzenie projektu. Podkreślam także sprawny i efektywny kontakt z opiekunem projektu rezydującym w centrali firmy oraz opiekę nad angielskojęzycznymi wykładowcami.
  Życzę udanej współpracy z Viventum – odpowiedzialnym i skutecznym partnerem biznesowym.

 • Podsumowanie współpracy, branża farmaceutyczna

  Z przyjemnością rekomenduję Viventum jako eksperta w swojej branży i polecam wszystkim tym, którzy szukają innowacyjnych programów, i którym zależy na bezpieczeństwie i najwyższej jakości organizowanych projektów.

 • Wyjazd pracowników do Włoch, branża farmaceutyczna


  Zaangażowanie i profesjonalizm ekipy firmy Viventum spowodowały, iż kolejny projekt zorganizowany wspólnie zakończył się sukcesem organizacyjnym, a uczestnicy podkreślali najwyższą jakość usług serwowanych nam przez agencję.
  Pragnę podkreślić, iż osoby zaangażowane w planowanie i realizację projektu wykazały się ogromnym wyczuciem, a przede wszystkim niesamowitym doświadczeniem, zarówno na etapie proponowanego kierunku wyjazdu, jak i wyborze konkretnego miejsca odpowiadającego założeniom firmy, planowania poszczególnych etapów wyjazdu, atrakcji, miejsca zaplanowanego na konferencję, przez dbałość o każdy szczegół i komfort zaproszonych Gości podczas spotkania, na należytym i rzetelnym podsumowaniu i rozliczeniu skończywszy.

 • Podsumowanie współpracy, sektor ubezpieczeniowy

  Ze wszystkich imprez zorganizowanych przez Viventum byłam bardzo zadowolona.
  Moi partnerzy biznesowi dla których przygotowywałam te spotkania również wspominają je jako profesjonalnie przygotowane.
  Dla mnie osobiście, ważne są doskonałe relacje z firmą oraz elastyczność w dopasowaniu oferty do moich potrzeb.
  Polecam firmę Viventum do organizacji spotkań i wyjazdów biznesowych. To doskonały partner i profesjonalista w swojej dziedzinie.

 • Podsumowanie współpracy, branża ubezpieczeniowa

  Każdy z wyjazdów została dokładnie zaplanowany, profesjonalnie zorganizowany, a dbałość o każdy szczegół i opieka nad zaproszonymi Gośćmi odbywały się z wielkim wyczuciem i na najwyższym poziomie.
  Najważniejszym jest jednak mierzalny efekt jaki przynoszą takie wyjazdy dla Przedstawicielstwa, a jest on wynikiem odpowiedniego dopasowania produktu do oczekiwań.

 • Wyjazd zagraniczny dla Laureatów Konkursu Sprzedażowego, branża ubezpieczeniowa

   

  Z przyjemnością rekomendujemy firmę Viventum s.c. jako organizatora doświadczonego i kompetentnego, realizującego powierzone zadania w sposób rzetelny i profesjonalny.

 • Wyjazd integracyjny, branża informatyczna

  Praca na każdym etapie - projektowania, wdrażania i realizacji programu, a także sama realizacja wyjazdu wymagała pełnego zaangażowania agencji i ciągłej komunikacji z zespołem naszej firmy. Viventum sprostało postawionym przez nas celom w stu procentach. Pomysł, projekt, narzędzia komunikacji, a także realizacja podróży przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

 • Podsumowanie współpracy, sektor ubezpieczeń

  Z przyjemnością polecam firmę Viventum jako solidnego i profesjonalnego Partnera w zakresie wyjazdów Incentive Travel oraz realizacji programów wsparcia sprzedaży.

 • 1


Listy referencyjne prześlemy na Państwa życzenie, zapraszamy do kontaktu: viventum@viventum.pl


VIVENTUM
Biuro w Krynicy-Zdroju
ul. Kraszewskiego 1 | 33-380 Krynica Zdrój
T18 472 33 10 | K660 561 039
F18 472 33 61
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | skype: viventum.pl

Biuro w Warszawie
ul. Oświatowa 14/4 | 01-366 Warszawa
K795 557 101 | K608 419 608