Events
Skuteczne budowanie realacji biznesowych

Events

Organizujemy wydarzenia i spotkania dla korporacji, instytucji i stowarzyszeń.
Specjalizujemy się w strategicznym planowaniu wydarzeń oraz  wszystkich związanych z nimi działań w oparciu o charakterystykę grupy docelowej i wiedzę na temat produktu, marki czy charakteru działalności klienta.


Jesteśmy przekonani, że event staje się coraz bardziej skutecznym i chętniej wykorzystywanym narzędziem w budowaniu relacji biznesowych z klientami i partnerami firm czy instytucji oraz coraz bardziej znaczącym sposobem dotarcia z informacją na temat produktu czy marki do konsumentów. To także narzędzie niezbędne w funkcjonowaniu i rozwoju stowarzyszeń naukowych i branżowych.
Zawsze nastawieni jesteśmy na realizację celu, na efekt, jaki dzięki wydarzeniu nasz klient chce osiągnąć.
Kluczowy jest dla nas wysoki poziom zaangażowania wszystkich gości eventu oraz ich emocje.


Niezależnie od grupy, dla której wydarzenie jest organizowane, ten rodzaj komunikacji cechuje dwukierunkowość, bezpośredni kontakt na żywo z produktem, marką lub przekazem, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie określonej zmiany zachowań i postaw uczestników eventów.

Zobacz nasze
możliwości
przewiń w dół
Spotkania firmowe i konferencje cykliczne
Rozwiń
Spotkania firmowe i konferencje cykliczne
Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń firmowych skierowanych zarówno do pracowników, współpracowników, jak i partnerów biznesowych naszych Klientów. Odpowiednio dobrane scenariusze spotkań i ich realizacja wpływają na motywację, inspirację, budowanie i utrwalanie relacji.
Są także narzędziem budowania wizerunku firmy. Dbamy o to, aby były to rzetelnie zrealizowane projekty, ale także innowacyjne i oparte o nietuzinkowe pomysły.
Zwiń
Konferencje i kongresy medyczne
Rozwiń
Konferencje i kongresy medyczne
Naukowe i naukowo-branżowe spotkania, w szczególności środowiska medycznego i farmaceutycznego to obszar, w którym zdobywamy funkcjonujemy od początku działalności naszej firmy. Znajomość specyfiki tego typu wydarzeń jest niezbędna, aby profesjonalnie zrealizować projekt.

Konferencje i kongresy w takim ujęciu stają się narzędziem pracy, spotkaniami tematyczno-merytorycznymi, których celem jest rozwój naukowy oraz wymiana wiedzy i doświadczeń, poznania nowości w danej dyscyplinie.
Ten rodzaj wydarzeń wyróżnia określona budowa i specyficzne cechy.
Znajomość logistyki i specyfiki tego typu wydarzeń jest naszą specjalnością.


Zwiń
Otwarcia i premiery produktów
Rozwiń
Otwarcia i premiery produktów
Przygotowujemy scenariusze eventów wprowadzających na rynek nowe produkty, skierowanych zarówno do konsumentów, partnerów biznesowych, jak i pracowników firmy. Bazujemy na strategii kampanii, ale w przypadku tego typu projektów w szczególności zależy nam na wyszukanej kreacji, spektakularności i zapamiętywalności wydarzenia.
Kluczowe jest tutaj także zaangażowanie odbiorców i umożliwienie im bezpośrednich doświadczeń z marką. Opracowujemy projekty w taki sposób, aby efekt interakcji przekazu i odbiorców był jak najbardziej atrakcyjny dla naszego Klienta.
Zwiń
Imprezy sportowe
Rozwiń
Imprezy sportowe
Organizując wydarzenia sportowe, niezależnie od dyscypliny, która jest tematem spotkania, ich skali, liczby uczestników i widzów, szczególnie istotna jest dla nas logistyka i bezpieczeństwo wszystkich biorących w nich udział.
Kompetencje w zakresie profesjonalnej organizacji sportowego tematu wydarzenia, łączymy z jego eventową oprawą, umiejętną ekspozycją marki, animacją publiczności oraz komunikacją przed wydarzeniem i po evencie.
Zwiń
Warsztaty tematyczne
Rozwiń
Warsztaty tematyczne
Programy integracyjne i motywacyjne zmierzające do budowy zespołu, rozwiązania problemu, wzmocnienia relacji, kształtowania określonych umiejętności i kompetencji czy dobrej zabawy przyjmują w pracy Viventum formę warsztatów tematycznych. Ich charakter oraz scenariusz jest dobrany odpowiednio do celu, jaki mają zrealizować, oraz do pożądanej u uczestników zmiany zachowań.
W zależności od tych czynników spotkania prowadzą animatorzy, trenerzy, psychologowie, specjaliści.
Warsztaty mogą być autonomiczną formą spotkania lub towarzyszyć innemu wydarzeniu. Proponujemy scenariusze rozgrywające się w różnego rodzaju wnętrzach oraz te wykorzystujące gry i atrakcje outdoorowe.
Zwiń
Koncerty i pokazy
Rozwiń
Koncerty i pokazy
W portfolio Viventum znajduje się organizacja i obsługa koncertów zarówno plenerowych, jak i w zamkniętych obiektach. Specjalizujemy się także w organizacji różnego rodzaju pokazów oraz eventów typu road show.
Jeżeli event i jego przekaz mają osiągnąć duży zasięg, dobierzemy odpowiednie narzędzia.
Zwiń