Luxury Travel
Eksluzywne wyprawy marzeń

Luxury Travel

Mówisz luksus – słyszysz szum oceanu na pływającym resorcie, prowadzisz najszybszy samochód świata drogami Emiratów Arabskich, siedzisz na balkonie luksusowej kolonialnej łodzi popijając szampana a na brzegu przechadzają się słonie ,  blendujesz  wino  sygnowane Twoim imieniem w regionie Stellenbosch w Republice Południowej Afryki.... to tylko namiastka spełnionych dzięki firmie Viventum pragnień!


Z wielką przyjemnością przedstawiamy państwu luksusową odsłonę podróżowania.

Chwile warte przeżycia w najlepszym wydaniu projektujemy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie ekskluzywnej turystyki.
Od 2006 roku odkrywamy dla was najdalsze zakątki świata wybierając te najbardziej zachwycające i niepowtarzalne.
Czym byłoby nasze życie bez pragnień i marzeń – my jesteśmy tutaj dla Państwa żeby je spełniać!
„Podróże to jedyna rzecz na którą wydajemy pieniądze a stajemy się bogatsi.” – to hasło klasyk ale jakże aktualne!
 

Zapraszamy Państwa do współpracy w bardzo szerokim zakresie – z przyjemnością zorganizujemy romantyczny tydzień w Toskanii w ekskluzywnej winnicy, niezwykły rejs najwyższej klasy pływającym resortem na Malediwach, zachwycającą podróż dookoła świata, jedyną w życiu podróż poślubną na wyspach Polinezji Francuskiej, niezapomniane, najlepsze na świecie rzeczne safari na rzece Chobe w Botswanie czy wyprawę na nocny wyścig F1 w Singapurze.

Możliwości są nieskończone – wszystko zależy od Państwa fantazji i naszej kreatywności, a ta nie ma dla nas granic.

Viventum pracuje tylko ze sprawdzonymi partnerami na całym świecie. Firma to człowiek, a naszymi partnerami są ludzie, którzy dzięki długoletniej współpracy są naszymi dobrymi przyjaciółmi.

Mamy podpisane umowy, oferujemy hotele najlepszych i najbardziej pożądanych sieci hotelowych na każdym kontynencie, oferujemy też wynajem luksusowych jachtów, resortów pływających, limuzyn, helikopterów i wiele innych usług, które sprawiają, że Pańswa wyprawa będzie wyjątkowa!

Oferujemy dedykowaną opiekę od momentu pierwszego kontaktu z Viventum – nasi opiekunowie to zawsze właściciele lub pracownicy firmy, nie pracujemy z zewnętrznymi pilotami. Zależy nam przede wszystkim na Państwa komforcie i przebiegu podróży bez najdrobniejszych nawet zakłóceń!
Ciągle zdobywamy...

Ciągle eksplorujemy świat i poznajemy dla Was nowe możliwości, jesteśmy zapraszami na ekspozycje i targi podróży luksusowych oraz na otwarcia nowych miejsc na mapie najlepszych i najciekawszych obiektów na mapie świata.
Gwarancją podrózy w wielkim stylu jest również nasza wiedza ekspercka płynąca z wieloletniego doświadczenia ale także przynależności do prestiżowych organizacji w kraju oraz na świecie.

Projekty Viventum były pięciokrotnie nominowane w najbardziej prestiżowym konkursie branżowym w Polsce MP Power Awards, a w ubiegłym roku odebraliśmy nagrodę za najlepszy luksusowy projekt incentive  2016 „Czarna perła z kroplą wina“ realizowany w Republice Południowej Afryki.
Co nas czeka?
W najbliższej przyszłości startujemy też z najnowszym projektem – wyprawami przygotowanymi na prośbę naszych stałych Klientów – Gości, którzy podróżują z nami w ramach programów incentive i życzą sobie żeby  niezwykłe emocje jakie towarzyszą im na naszych wspólnych wyjazdach zdarzały im się częściej :)

Już niedługo zaprosimy naszych wspaniałych Gości na wyprawy pomysłu Viventum – zapraszamy do odwiedzania naszej strony !
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO REALIZACJI MARZEŃ Z VIVENTUM,
GWARANTUJEMY LUKSUS WART PRZEŻYCIA!
Zobacz najpiękniejsze
miejsca na ziemi z Viventum
przewiń w dół
Najpiękniejsze hotele świata
Rozwiń
HOTELE - Seszele, Indonezja a może Barcelona?
Zaskoczymy Cię luksusem i doskonałym serwisem w wybranym specjalnie dla Ciebie hotelu!

Zwiń
Rejsy w wielkim stylu
Rozwiń
Statki - Czy to resort? Czy statek ?
Każdego ranka inny widok z balkonu luksusowej łodzi-resortu w różnych zakątkach świata z lampką najlepszego szampana - z nami to możliwe!

Zwiń
Adrenalina i przygoda
Rozwiń
Adrenalina - Mruczenie majestatycznych gepardów na wyciągnięcie dłoni, wyścig najszybszym samochodem świata w asyście arabskiego Księcia czy spektakularny lot balonem nad pełnym tajemnic Teoyihuacan w Meksyku - to wszystko i wiele innych atrakcji  czeka na Ciebie !

Zwiń