Chiny

Wyjazd motywacyjny “Azja” - opis
Chiny - niezwykły świat orientu - Jedna z najstarszych cywilizacji świata, licząca 5000 lat, ojczyzna Konfucjusza i taoizmu, kraj pochodzenia prochu i koncepcji yin oraz yang. Tutaj mieszka ok. miliard trzysta milionów ludzi świadomych wielkiej przeszłości i zapatrzonych w swą teraźniejszość.
Wsparte o Wielki Mur od północy oraz ciepłe morza i Himalaje na południu niezwykłe Chiny oczekują na odkrywców.
Wyjazd motywacyjny “Azja” - przygoda warta przeżycia
- Spacer/Zwiedzanie Szanghaju: Szanghaj to największe i najludniejsze miasto w Chinach położone w delcie rzeki Jangcy, a także trzeci co do wielkości port morski na świecie. Jest interesującą mieszanką nowoczesności i tradycji. Liczbą drapaczy chmur i piękną panoramą ustępuje tylko Hong Kongowi, ale nie brakuje w nim tradycyjnych świątyń oraz pięknej architektury w starszej części miasta. Tutaj zwiedzanie m.in.: The Bund - nadbrzeżna promenada znajdująca się na prawym brzegu rzeki Huangpu, Bund ma 1,5 km długości i ciągnie się od mostu Waibaidu do mostu Nanpu. Następnie zwiedzimy Dzielnicę Lujiazui - dzielnicę banków i biznesu, nowoczesnych budynków, wieżowców, szkła i metalu; Bazar Chenghuangmiao – na którym można znaleźć mnóstwo pamiątek, ciekawostek, pięknych przedmiotów ze starożytnych Chin lub ich doskonałych imitacji; Muzeum Szanghajskie - zlokalizowane na Placu Ludowym, jedno z najbogatszych muzeów chińskich z przeogromną liczbą eksponatów pochodzących z różnych okresów historii kraju. Po zwiedzaniu zapraszamy na kolację i przedstawienie- występy akrobatów w teatrze znajdującym się w pobliżu restauracji.

- Masaż w Dragonfly: po długim locie, proponujemy dla relaksu masaż w Klubie SPA, specjalizującym się w fantastycznych zabiegach relaksacyjnych i energetyzujących. Po wspaniałych zabiegach zapraszamy do restauracji serwującej lokalne przysmaki, którą umilą występy chińskich tancerzy w tradycyjnych maskach.

- Wycieczka do Suzhou: starożytnego miasta znanego z parków i kanałów. W mieście znajduje się sieć 24 kanałów wodnych, dlatego zwane jest Wenecją Wschodu. W programie: Rejs po Wielkim Kanale, który obok Wielkiego Muru jest najbardziej niesamowitą budowlą Chin. Ma długość 1700. Jest najdłuższym i najstarszym budowanym przez człowieka kanałem na świecie. Kolejno Ogród Master of Nets – budowany według zasad feng shui oraz estetyki chińskiej. W ogrodzie mnóstwo potoków, sadzawek, strumyczków, mostów, pawilonów, skał, punktów widokowych, przepiękna roślinność; Fabryka jedwabiu – gdzie będzie można obserwować skomplikowany proces powstawania tkaniny.

- Spacer na Dongtai Road Antique Street: gdzie można znaleźć mnóstwo przepięknych wyrobów imitujących chińskie antyki lub prawdziwych antyków. Niesamowicie malownicze miejsce, przypominające bazar.

- Przejazd do Xi’an: miejsca liczącego 3 tysiące lat historii. Xi'an to historyczne miejsce, niezwykła skarbnica zabytków oraz pamiątek pozostawionych przez kolejne dynastie. Tutaj również znajduje się monumentalna armia z terakoty - jeden z cudów świata.
Wyjazd motywacyjny “Azja” – program m.in.: Armia Terakotowa - wielotysięczna armia milczących żołnierzy, tworząca zwartą, gotową do boju formację, stojąca na straży nieśmiertelnego ducha swego władcy; Starożytne mury miejskie; Dzielnica muzułmańska; Wielki Meczet; wizyta w Muzeum Historii Prowincji Shaanxi - ogromny gmach, który zawiera zbiory obejmujące okres od prehistorii (najstarsze pochodzą sprzed 115 tys. lat) do połowy XIX wieku. Bogactwo eksponatów i ich chronologiczna prezentacja sprawiają, że wizyta w muzeum to spotkanie nie tylko z historią prowincji, ale także z dorobkiem całych Chin; Świątynia Nieba - największy sakralny obiekt cesarskich Chin.

- Wyjazd motywacyjny “Azja” to także przejazd i wycieczka po Pekinie: Jego początki datuje się na I w.p.n.e. Jednak Pekin to nie tylko historia, ale także piękne zabytki, takie jak np. Świątynia Konfucjusza oraz wieże: Dzwonów i Bębnów. Tutaj zwiedzimy m.in.: Plac Tiananmen - największy plac miejski na świecie usytuowany w samym sercu Pekinu; Zakazane miasto (Zimowy Pałac Cesarski) - największy i najlepiej zachowany średniowieczny zespół architektoniczny w Chinach; Hutong – najstarsza dzielnica Pekinu. Spacer lub przejażdżka rikszami po ich wąskich wewnętrznych ulicach pozwala zorientować się, jak wyglądała codzienność dawnego Pekinu. Tu bowiem, o krok od ruchliwych arterii stolicy, życie wciąż toczy się dawnym rytmem, jakby zatrzymane w czasie…

- Wczesny wyjazd do Mutianyu: oddalonego od Pekinu o około 70 km, zwiedzanie Wielkiego Muru - tysiące kilometrów przez bagna, pustynie, strome zbocza i wierzchołki gór wije się wstęgą stworzonej przed ponad 2000 lat niezwykłej fortyfikacji.

- Zwiedzanie Pekińskiego Stadionu Narodowego zwanego żartobliwie „gniazdem” i Centrum Sportów Wodnych (tzw. Water Cube).

Wyjazd motywacyjna “Azja”- czas trwania: 9 dni

Najlepszy okres na wyjazd - do Chin najlepiej wybierać się wiosną lub jesienią, kiedy temperatury są umiarkowane. Wiosną dobrze jest zacząć od południa i przesuwać się na północ lub zachód, jesienią odwrotnie. Od lipca do września na południowo-wschodnim wybrzeżu szaleją tajfuny. Zimy, choć krótkie, bywają mroźne.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na życzenia każdego Klienta, dlatego tworzymy niepowtarzalne programy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom wiele zabawy i sprawić, że wrócą chętni do pracy, wyjazd motywacyjna “Azja” to rozwiązanie dla Ciebie. W tym celu prosimy o kontakt!
Zobacz jak wyglądała ostatnia nasza podróż w to miejsce
powrót do listy

Zobacz nasze
propozycje podróży
przewiń w dół
Europa
Tromsø
Europa
Islandia
Europa
Finlandia
Europa
Norwegia
Europa
Wilno
Europa
Londyn
Europa
Praga
Europa
Paryż
Europa
Bad Gastein
Europa
Budapeszt
Europa
Madonna di Campiglio
Europa
Val d'Isere
Europa
Włochy, Słowenia, Chorwacja
Europa
Mediolan
Europa
Lazurowe wybrzeże
Azja
Gruzja
Europa
Barcelona
Europa
Saragossa
Azja
Stambuł
Europa
Madryt i Toledo
Ameryka północna
Nowy Jork, Niagara i inne
Europa
Baleary
Europa
Lizbona
Azja
Turcja
Ameryka północna
San Francisco i Hawaje
Europa
Sycylia
Europa
Andaluzja
Ameryka północna
Nowy Jork
Ameryka północna
San Francisco i parki narodowe Kaliforni
Azja
Japonia
Europa
Malta
Europa
Cypr
Europa
Madera
Azja
Chiny
Afryka
Maroko
Azja
Izrael
Azja
Jordania
Europa
Teneryfa
Ameryka północna
Miami
Azja
Dubaj
Ameryka południowa
Meksyk
Ameryka południowa
Kuba
Azja
Tajlandia
Ameryka południowa
Wenezuela
Ameryka południowa
Kolumbia
Afryka
Seszele
Ameryka południowa
Brazylia
Ameryka południowa
Peru
Afryka
Zimbabwe, Botswana, Mozambik
Afryka
Mauritius
Afryka
Namibia
Australia
Sydney & Uluru
Australia
Polinezja Francuska
Australia
Queensland i Sydney
Afryka
RPA
Australia
Adelaide, Melbourne i Sydney
Europa
Azja
Ameryka północna
Afryka
Ameryka południowa
Australia